RCS08052R05FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS08052R05FKEA Vishay /Dale
    RCS08052R05FKEA Vishay /Dale
    RCS08052R05FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08052R05FKEA is described as RES SMD 2.05 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM