RCS08052R00JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08052R00JNEA Vishay /Dale
    RCS08052R00JNEA Vishay /Dale
    RCS08052R00JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08052R00JNEA is described as RES SMD 2 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK