RCS08052K40JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08052K40JNEA Vishay /Dale
    RCS08052K40JNEA Vishay /Dale
    RCS08052K40JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08052K40JNEA is described as RES SMD 2.4K OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE