RCS08052K20JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS08052K20JNEA Vishay /Dale
    RCS08052K20JNEA Vishay /Dale
    RCS08052K20JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08052K20JNEA is described as RES SMD 2.2K OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V