RCS080529R4FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS080529R4FKEA Vishay /Dale
    RCS080529R4FKEA Vishay /Dale
    RCS080529R4FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080529R4FKEA is described as RES SMD 29.4 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE