RCS0805280RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805280RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805280RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805280RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805280RFKEA is described as RES SMD 280 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.