RCS080527K0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS080527K0JNEA Vishay /Dale
    RCS080527K0JNEA Vishay /Dale
    RCS080527K0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080527K0JNEA is described as RES SMD 27K OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN