RCS080522R6FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS080522R6FKEA Vishay /Dale
    RCS080522R6FKEA Vishay /Dale
    RCS080522R6FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080522R6FKEA is described as RES SMD 22.6 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE