RCS0805220KJNEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805220KJNEA Vishay /Dale
    RCS0805220KJNEA Vishay /Dale
    RCS0805220KJNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805220KJNEA is described as RES SMD 220K OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.