RCS080520K0FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS080520K0FKEA Vishay /Dale
    RCS080520K0FKEA Vishay /Dale
    RCS080520K0FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080520K0FKEA is described as RES SMD 20K OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.