RCS08051K58FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS08051K58FKEA Vishay /Dale
    RCS08051K58FKEA Vishay /Dale
    RCS08051K58FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS08051K58FKEA is described as RES SMD 1.58K OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM