RCS080519K1FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS080519K1FKEA Vishay /Dale
    RCS080519K1FKEA Vishay /Dale
    RCS080519K1FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080519K1FKEA is described as RES SMD 19.1K OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X