RCS080518K7FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS080518K7FKEA Vishay /Dale
    RCS080518K7FKEA Vishay /Dale
    RCS080518K7FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080518K7FKEA is described as RES SMD 18.7K OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL