RCS0805165RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0805165RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805165RFKEA Vishay /Dale
    RCS0805165RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0805165RFKEA is described as RES SMD 165 OHM 1% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A