RCS080511R0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS080511R0JNEA Vishay /Dale
    RCS080511R0JNEA Vishay /Dale
    RCS080511R0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080511R0JNEA is described as RES SMD 11 OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.