RCS080510M0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS080510M0JNEA Vishay /Dale
    RCS080510M0JNEA Vishay /Dale
    RCS080510M0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS080510M0JNEA is described as RES SMD 10M OHM 5% 0.4W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS