RCS0603976KFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0603976KFKEA Vishay /Dale
    RCS0603976KFKEA Vishay /Dale
    RCS0603976KFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0603976KFKEA is described as RES SMD 976K OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE