RCS060366K5FKEA Vishay /Dale
  • More about RCS060366K5FKEA Vishay /Dale
    RCS060366K5FKEA Vishay /Dale
    RCS060366K5FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS060366K5FKEA is described as RES SMD 66.5K OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"