RCS0603390RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0603390RFKEA Vishay /Dale
    RCS0603390RFKEA Vishay /Dale
    RCS0603390RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0603390RFKEA is described as RES SMD 390 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK