RCS060322K0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCS060322K0JNEA Vishay /Dale
    RCS060322K0JNEA Vishay /Dale
    RCS060322K0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS060322K0JNEA is described as RES SMD 22K OHM 5% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"