RCS0603220RJNEA Vishay /Dale
  • More about RCS0603220RJNEA Vishay /Dale
    RCS0603220RJNEA Vishay /Dale
    RCS0603220RJNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0603220RJNEA is described as RES SMD 220 OHM 5% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP