RCS0603127RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCS0603127RFKEA Vishay /Dale
    RCS0603127RFKEA Vishay /Dale
    RCS0603127RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0603127RFKEA is described as RES SMD 127 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM