RCS04024K70JNED Vishay /Dale
  • More about RCS04024K70JNED Vishay /Dale
    RCS04024K70JNED Vishay /Dale
    RCS04024K70JNED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS04024K70JNED is described as RES SMD 4.7K OHM 5% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"