RCS040247K0FKED Vishay /Dale
  • More about RCS040247K0FKED Vishay /Dale
    RCS040247K0FKED Vishay /Dale
    RCS040247K0FKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS040247K0FKED is described as RES SMD 47K OHM 1% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"