RCS0402100KJNED Vishay /Dale
  • More about RCS0402100KJNED Vishay /Dale
    RCS0402100KJNED Vishay /Dale
    RCS0402100KJNED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCS0402100KJNED is described as RES SMD 100K OHM 5% 1/5W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"