RCL1225820RJNEG Vishay /Dale
  • More about RCL1225820RJNEG Vishay /Dale
    RCL1225820RJNEG Vishay /Dale
    RCL1225820RJNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL1225820RJNEG is described as RES SMD 820 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE