RCL12257R50FKEG Vishay /Dale
  • More about RCL12257R50FKEG Vishay /Dale
    RCL12257R50FKEG Vishay /Dale
    RCL12257R50FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL12257R50FKEG is described as RES SMD 7.5 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE