RCL122568R0JNEG Vishay /Dale
  • More about RCL122568R0JNEG Vishay /Dale
    RCL122568R0JNEG Vishay /Dale
    RCL122568R0JNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL122568R0JNEG is described as RES SMD 68 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE