RCL1225680KJNEG Vishay /Dale
  • More about RCL1225680KJNEG Vishay /Dale
    RCL1225680KJNEG Vishay /Dale
    RCL1225680KJNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL1225680KJNEG is described as RES SMD 680K OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE