RCL12254R42FKEG Vishay /Dale
  • More about RCL12254R42FKEG Vishay /Dale
    RCL12254R42FKEG Vishay /Dale
    RCL12254R42FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL12254R42FKEG is described as RES SMD 4.42 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK