RCL122547K0JNEG Vishay /Dale
  • More about RCL122547K0JNEG Vishay /Dale
    RCL122547K0JNEG Vishay /Dale
    RCL122547K0JNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL122547K0JNEG is described as RES SMD 47K OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM