RCL1225470RJNEG Vishay /Dale
  • More about RCL1225470RJNEG Vishay /Dale
    RCL1225470RJNEG Vishay /Dale
    RCL1225470RJNEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL1225470RJNEG is described as RES SMD 470 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE