RCL12251R40FKEG Vishay /Dale
  • More about RCL12251R40FKEG Vishay /Dale
    RCL12251R40FKEG Vishay /Dale
    RCL12251R40FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL12251R40FKEG is described as RES SMD 1.4 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V