RCL121856R0FKEK Vishay /Dale
  • More about RCL121856R0FKEK Vishay /Dale
    RCL121856R0FKEK Vishay /Dale
    RCL121856R0FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL121856R0FKEK is described as RES SMD 56 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"