RCL121847R0FKEK Vishay /Dale
  • More about RCL121847R0FKEK Vishay /Dale
    RCL121847R0FKEK Vishay /Dale
    RCL121847R0FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL121847R0FKEK is described as RES SMD 47 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP