RCL12183K90FKEK Vishay /Dale
  • More about RCL12183K90FKEK Vishay /Dale
    RCL12183K90FKEK Vishay /Dale
    RCL12183K90FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL12183K90FKEK is described as RES SMD 3.9K OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE