RCL121830R9FKEK Vishay /Dale
  • More about RCL121830R9FKEK Vishay /Dale
    RCL121830R9FKEK Vishay /Dale
    RCL121830R9FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL121830R9FKEK is described as RES SMD 30.9 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM