RCL12182R20FKEK Vishay /Dale
  • More about RCL12182R20FKEK Vishay /Dale
    RCL12182R20FKEK Vishay /Dale
    RCL12182R20FKEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL12182R20FKEK is described as RES SMD 2.2 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V