RCL121822R0JNEK Vishay /Dale
  • More about RCL121822R0JNEK Vishay /Dale
    RCL121822R0JNEK Vishay /Dale
    RCL121822R0JNEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL121822R0JNEK is described as RES SMD 22 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"