RCL12181R00JNEK Vishay /Dale
  • More about RCL12181R00JNEK Vishay /Dale
    RCL12181R00JNEK Vishay /Dale
    RCL12181R00JNEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL12181R00JNEK is described as RES SMD 1 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"