RCL1218110RJNEK Vishay /Dale
  • More about RCL1218110RJNEK Vishay /Dale
    RCL1218110RJNEK Vishay /Dale
    RCL1218110RJNEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL1218110RJNEK is described as RES SMD 110 OHM 1W 1812 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"