RCL0612665KFKEA Vishay /Dale
  • More about RCL0612665KFKEA Vishay /Dale
    RCL0612665KFKEA Vishay /Dale
    RCL0612665KFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL0612665KFKEA is described as RES SMD 665K OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH