RCL0612402RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCL0612402RFKEA Vishay /Dale
    RCL0612402RFKEA Vishay /Dale
    RCL0612402RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL0612402RFKEA is described as RES SMD 402 OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM