RCL061235K7FKEA Vishay /Dale
  • More about RCL061235K7FKEA Vishay /Dale
    RCL061235K7FKEA Vishay /Dale
    RCL061235K7FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL061235K7FKEA is described as RES SMD 35.7K OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE