RCL0612348RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCL0612348RFKEA Vishay /Dale
    RCL0612348RFKEA Vishay /Dale
    RCL0612348RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL0612348RFKEA is described as RES SMD 348 OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK