RCL0612309RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCL0612309RFKEA Vishay /Dale
    RCL0612309RFKEA Vishay /Dale
    RCL0612309RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL0612309RFKEA is described as RES SMD 309 OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"