RCL061227R4FKEA Vishay /Dale
  • More about RCL061227R4FKEA Vishay /Dale
    RCL061227R4FKEA Vishay /Dale
    RCL061227R4FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL061227R4FKEA is described as RES SMD 27.4 OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS