RCL06121K50JNEA Vishay /Dale
  • More about RCL06121K50JNEA Vishay /Dale
    RCL06121K50JNEA Vishay /Dale
    RCL06121K50JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL06121K50JNEA is described as RES SMD 1.5K OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM