RCL061210R0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCL061210R0JNEA Vishay /Dale
    RCL061210R0JNEA Vishay /Dale
    RCL061210R0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL061210R0JNEA is described as RES SMD 10 OHM 1/2W 1206 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC CASE FOR TC-32348-000 PLSTC
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK