RCL04065R60JNEA Vishay /Dale
  • More about RCL04065R60JNEA Vishay /Dale
    RCL04065R60JNEA Vishay /Dale
    RCL04065R60JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL04065R60JNEA is described as RES SMD 5.6 OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE